Гостьова лекція “Організація персонального середовища навчання у вищій школі”

24 листопада відбулась гостьова лекція “Організація персонального середовища навчання у вищій школі” для здобувачів ОР “Магістр” 1 курсу спеціальності 011 ОПН з курсу “Педагогіка ВШ та педагогічна майстерність викладача”. Спікером виступив доктор педагогічних наук, професор кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи Львівського національного університету імені Івана Франка Караманов Олексій Владиславович.

У ході лекції були розглянуті ключові предмети та предметні навички, міждисциплінарні теми, компетенції та компетентності, системи підтримки освітнього процесу. Спікер наголосив на створенні й розвитку регіональних центрів знань, їх властивостях, сучасних місіях закладів вищої освіти. Розглянули різноманітні парадигми вищої освіти, “культура участі” як активний розвиток, формування професійної та наукової активності. Було охарактеризовано компоненти персонального освітнього середовища – постановка власних цілей і завдань, інструментальний і соціальний компоненти; принципи персонального середовища навчання. Дякуємо Олексію Владиславовичу за цікаву та змістовну інформацію!