Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з педагогіки

23 листопада 2023 р. викладачами кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з педагогіки. У якій взяли участь студенти різних спеціальностей з багатьох підрозділів університету (педагогічний факультет, факультет природничих наук, факультет історії, політології і міжнародних відносин, факультет філології, факультет математики та інформатики). Студенти змагалися у виконанні трьох турів: Самопрезентація «Учитель на освітньому фронті», теоретичний (тести з педагогіки) та практичний тур.

На розв’язання актуальних проблем національно-патріотичного та інших напрямів виховання була спрямована демонстрація конкурсантами виховних проектів та. фрагментів уроків з використанням інноваційних технологій.

Під час самопрезентації учасники демонстрували своє бачення перспектив професійно-педагогічної діяльності на основі сучасних освітніх технологій і інновацій педагогіки, виявили досить високий рівень знань про поняттєво-категорійний апарат педагогіки, її теоретичні концепції, передовий педагогічний досвід тощо.

Учасники олімпіади  бути готові до відповідей на поставлені запитання членів журі щодо презентованого проєкту. Відповіді  були переконливими, лаконічними, змістовними.

Кожне завдання журі оцінювало згідно розроблених критеріїв. Особлива увага зверталася на змістовність презентованого матеріалу, його відповідність темі, грамотне композиційне структурування, лаконічність, оригінальність і доступність сприйняття; рівень педагогічної майстерності і візуалізації.

За результатами студентської олімпіади з педагогіки учасники були відзначені і нагороджені грамотами та подарунками:

за І місце 

студентка Біднік Анна Олександрівна, факультет історії, політології і міжнародних відносин (група СОІ -22).

за ІІ місце 

Мороз Марія Богданівна, факультет філології (група УМЛ с/о-31);

Павлів Ангеліна Василівна, факультет історії, політології і міжнародних відносин (група СОІ-22);

Озарко Вероніка, педагогічний факультет (група ПО-32).

за ІІІ місце 

Курган Галина Михайлівна, факультет філології (група УМЛс\о-21);

Угорчук Ірина Володимирівна, фізико-технічний факультет (група СО(ФМ)-31).

Всі інші учасники відзначені заохочувальними грамотами.