Профорієнтаційна робота з учнями ліцею № 2 Тлумацької міської ради

11 березня 2024 року студенти групи ПЦТ-11 Вероніка Гаврищук і Ганна Хімчак під керівництвом викладачів кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика Бориса Петровича Савчука та Наталії Миколаївни Салиги  провели профорієнтаційну роботу в Ліцеї № 1 м. Тлумач.

У ході профорієнтації викладачі та студенти поділилися із майбутніми абітурієнтами перспективами навчання як на педагогічному факультеті, так і в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Під час зустрічі ліцеїсти ознайомились із перспективами для майбутніх абітурієнтів, особливостями цьогорічної вступної кампанії, перевагами навчання в університеті, освітньою програмою спеціальності «Професійна освіта. Цифрові технології» та широкими можливостями працевлаштування.

Щиро вдячні за організацію зустрічі директорці ліцею  Лабі Алла Василівні та її заступниці Шанько Катерині Тарасівні.

У підсумку зустрічі випускникам ліцею роздано буклети про спеціальність та запрошено на навчання.