Розпочато безкоштовні вебінари з предметного тесту з педагогіки ЄФВВ

05 квітня 2024 р. розпочато безкоштовні вебінари з предметного тесту з педагогіки ЄФВВ для вступу на здобуття ступеня магістра на основі НРК 6, НРК 7, які організовані кафедрою педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика.

Завідувачка кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика Любов Прокопів виступила з привітальним словом, розповіла про ініціативу проведення таких заходів, діяльність кафедри та важливість вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти.

Доктор філософії Тарас Паска розповів про особливості здачі ЄФВВ у 2024 р. та висвітлив важливі питання з основ педагогіки: педагогіка в системі наук про людину; основні категорії педагогіки; структура та основні галузі педагогіки; зв’язок педагогіки з іншими науками; закономірності та принципи навчання і виховання; поняття і види педагогічних технологій та ін.

Зустріч пройшла цікаво і результативно. Слухачі активно задавали питання та брали участь в обговоренні.

Нагадуємо, що вебінари є безкоштовними і проводяться щопʼятниці о 18:00 год.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Покликання для підключення на вебінари розміщені на СТОРІНЦІ.