Викладачі кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика взяли участь у засіданні Об’єднання інституцій-партнерів «Педагогічна синергія»

8 квітня 2024 р. викладачі кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика взяли участь у  засіданні Об’єднання інституцій-партнерів «Педагогічна синергія».
Проблема обговорення «МЕРЕЖЕВА ВЗАЄМОДІЯ В УДОСКОНАЛЕННІ ЗМІСТУ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛЯ».
До зустрічі активно долучились науковці і викладачі провідних вищих закладів освіти України, Польщі, Чехії, Угорщини.
Обговорювались наступні питання:
  • Хто і яким чином визначає зміст професійної підготовки вчителя?
  • Які документи регламентують визначення змісту психолого-педагогічної підготовки вчителя?
  • Як часто змінюються підходи до оновлення змісту професійної підготовки вчителя і чим це зумовлюється.
  • Зміст психолого-педагогічної підготовки вчителя на рівні бакалавра/магістра (обов’язкові і вибіркові дисципліни – кількість кредитів на кожну).
  • Особливості змісту психолого-педагогічної підготовки вчителя у різних закладах освіти.
Цікавими та перспективними пропозиціями ділились координатори від інституцій-партнерів щодо напрямів удосконалення змісту психолого-педагогічної підготовки вчителя у закладах вищої освіти України.