Профорієнтаційна зустріч з випускниками Самбірського фахового педагогічного коледжу імені Івана Филипчака

23 квітня 2024 року представниками педагогічного факультету було проведено профорієнтаційну зустріч з випускниками Самбірського фахового педагогічного коледжу імені Івана Филипчака. Від кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика у заході взяв участь викладач Тарас Паска.

Студентам було надано важливу та актуальну інформацію про спеціальність «Професійна освіта. Цифрові технології» освітнього рівня «Бакалавр», за якою здійснюється підготовка фахівців на Педагогічному факультеті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Особливу увагу було присвячено значенню професії, її перспективам, можливостям працевлаштування, а також участі здобувачів освіти в програмах академічної мобільності, міжнародній проєктній діяльності та іншим унікальним можливостям для студентів нашого ЗВО.

Зустріч пройшла в теплій атмосфері, цікаво та продуктивно! Чекаємо майбутніх абітурієнтів у стінах нашого університету!

Висловлюємо щиру вдячність керівництву Самбірського фахового педагогічного коледжу імені Івана Филипчака за сприяння у проведенні зустрічі!