Звіт про діяльність кафедри на зборах трудового колективу Педагогічного факультету

23 травня 2022 р. відбулись збори трудового колективу Педагогічного факультету, де розглядались і обговорювались нагальні питання структурного підрозділу університету.

Зокрема, завідувачка кандидат педагогічних наук, професор Любов ПРОКОПІВ звітувала про діяльність кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика, детально зупинившись на рейтингу ефективності діяльності кафедри у 2021 році; позитивній акредитації двох освітніх програм (гаранти проф. Любов ПРОКОПІВ, проф. Вікторія СТИНСЬКА); навчально-методичній роботі – особливостях освітньої програми 011 Освітні, педагогічні науки, продемонструвала видані персональні та колективні посібники викладачів кафедри, наголосивши на навчальних проєктах, розробці яких допомагає навчальна дисципліна «Управління проєктами і фандрайзинг у сфері освіти» (доц. Інга ЄГОРОВА); участі професорсько-викладацького складу, здобувачів другого освітнього та третього (PhD) рівня вищої освіти у академічній мобільності; співпрацю з територіальними громадами, онлайн-зустрічі з випускниками, відкриті навчальні заняття зі здобувачами ОР Магістр і PhD; волонтернську роботу викладачів, студентів та аспірантів в умовах війни. Наприкінці виступу Любов Миколаївна окреслила перспективні напрями діяльності колективу кафедри.

Загалом звіт про діяльність кафедри був оцінений позитивно.