Проєктна діяльність студентів

21 листопада 2023 року на кафедрі педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика був проведений науковий семінар «Фандрайзинг у сфері вищої освіти».

У роботі наукового семінару взяли участь магістри спеціальності «Освітні, педагогічні науки», завідувач кафедри Любов ПРОКОПІВ, проф. Інна СТРАЖНІКОВА. Організатором та модератором наукового заходу виступила доц. Інга ЄГОРОВА.

У дружній, конструктивній атмосфері відбулася презентація та обговорення шляхів створення, пошуку коштів та реалізації освітніх, педагогічних, соціальних, екологічних проєктів. Магістри представили результати своїх напрацювань у сфері проєктної діяльності та фандрайзингу, поділилися цікавими лайфгаками у процесі пошуку грантів та створення фінансової проєктної документації. Проєкти Христини Цапай «Допомога дітям під час війни» та Мирослави Григорчук «Подолання тривожності у дітей під час воєнного стану» були спрямовані на збереження ментального здоров’я дітей та педагогічних працівників. Наталя Затенчук, Ірина Томашик, Анна Дем’янчук представили екологічні, соціальні проєкти. Зоряна Баранецька виступила  із профорієнтаційним освітнім  проєктом.

Великий інтерес та плідну дискусію викликав вже реалізований грантовий соціальний проєкт, профінансований швейцарським фондом «Terre des hommes». Координатор проєкту ‑ магістр ОПН Ярослава Кричун поділилася своїм досвідом співпраці із закордонними донорами, розповіла про особливості підготовки фахівців до роботи у цьому проєкті. Наталя Мельник представила проєкт, націлений на підвищення мотивації студентів у процесі опанування професійними компетентностями та поділилася своїм багатим досвідом у сфері пошуку грантових освітніх та соціальних програм.

1 листопада  2023 року за участі здобувачів ОР «Магістр» другого року навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки та завідувача кафедри Любові ПРОКОПІВ, проф. Інни СТРАЖНІКОВОЇ відбувся вже традиційний науковий семінар «Практика реалізації проєктів у системі освіти» – організатор та модератор заходу доц. Інга  ЄГОРОВА

На семінарі було представлено індивідуальні, парні та групові освітні, освітньо-соціальні проєкти. Влад Бобик  запропонував проєкт присвячений цифровій освіті та шляхам  реалізації цифрової грамотності у системі вищої школи. Цікавою була презентація вже втіленого у життя соціального проєкту  «ДУБ-ОК Добрими українцями будемо» (Роман Бойцанюк та Максим Федюк). Богдан Плясун та Андрій Плясун представили результати своєї стартап-компанії , що присвячена створенню мобільного додатка  -«Hutsul 24».Олег Грабар  та Віктор Полторацький виступили із профорієнтаційними освітніми  проєктами.  У конструктивній, творчій  та невимушеній атмосфері відбувалося обговорення результатів проєктної діяльності та обмін досвідом щодо планування, фінансування та шляхів ефективної реалізації проєктів  у життя.

14 листопада 2022 року у рамках проєктної діяльності відбувся науковий семінар на тему «Шляхи реалізації педагогічних проектів та фандрайзинг у сфері вищої освіти» за участі здобувачів ОР «Магістр» другого року навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки та завідувача кафедри Любов ПРОКОПІВ, доц. Інги ЄГОРОВОЇ, проф. Інни СТРАЖНІКОВОЇ.

На семінарі було презентовано наукові індивідуальні та колективні проєкти за обраними темами та запропоновано шляхи їх реалізації. Богдана Славська презентувала профорієнтаційний ролик; Юлія Душенко «STEM-освіта: тред чи корисний інструмент»; Аліна Гуменяк «STEM-освіта у ЗВО». Ольга Ліщинська ознайомила присутніх із результатами соціального благодійного проєкту, що був реалізований з її учнями та ознайомила присутніх із особливостями фандрайзингу у позакласній роботі ЗЗСО. Цікавою виявилась дискусія щодо теоретичних принципів та організаційних засад фандрайзингу в освітній сфері сучасного закладу вищої освіти.

 

У рамках навчальної дисципліни «Практика реалізації педагогічних проектів» (доц. Інга ЄГОРОВА) 26 листопада 2021 р. студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти заочної форми навчання до захисту представили наукові індивідуальні та колективні проєкти за обраними темами. Здобувачі презентували профорієнтаційний ролик (Іра ЗЕЛІНСЬКА, Ганна СЕМКО, Ольга КРИКЛИВА, Марія ЦЬОМКО), благодійний профорієнтаційний проєкт (Оксана КОСИЧ (БІГОВСЬКА)), який можна організувати з дітьми з неблагополучних сімей, Володимир ПРИЙМАК – провів віртуальну екскурсію «Світ без кордонів» по бойових місцях І Світової війни Івано-Франківської області Богородчанського району, присутні ознайомились з історією та сучасністю м.Долина завдяки подорожі «Люби своє рідне місто (Дмитро ВІНТОНІВ) та дізнались про способи розпізнання й варіанти захисту від кібербулінгу (Галина БОЙЧУК(ГАЙНЮК)).

23 листопада 2021 р. відбувся захист наукових проєктів студентів 2 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти денної форми навчання в рамках навчальної дисципліни «Практика реалізації педагогічних проектів» (доц. Інга ЄГОРОВА) Здобувачі представили практичне вдосконалення платформи дистанційного навчання d-learn (Володимир ОЛЕКСЮК), форму виховного заходу «Здоровий спосіб життя – це стильно» (Мар՚яна ДЕРЕНЮК, Марія ВОЛОШЕНЮК, Софія КИСЛЯК), профорієнтаційну презентацію спеціальності «Освітні, педагогічні науки» у вигляді коміксу (Маріанна ГЕВДІ) та історію нашого університету (Оксана МАКСИМІВ).

23.11.2020 на парі з дисципліни “Практика реалізації педагогічних проєктів” (доц. Інга Єгорова) студенти групи ОПН(з)-21м продемонстрували колективний проєкт з профорієнтаційним змістом, підвели підсумки навчання в магістратурі. Посилання на студентський проєкт (Посилання)

Проєкт Дидактичні системи – США

Проєкт Дидактичні системи у ВНЗ світу

Проєкт Інклюзивна освіта у ВНЗ – США

Проєкт Інклюзивна освіта

Проєкт Інклюзивна освіта

Проєкт Історія ВНЗ “Київський політех.інститут ім.І.Сікорського”

Проєкт Історія ЗВО “Прикарпатський нац.університет ім.В.Стефаника”

Проєкт Історія ЗВО ІФНТУНГ

Проєкт Вища освіта – Порівняльний аналіз системи вищої освіти на прикладі Великої Британії та США

 Проєкт Вища освіта – Канада

Проєкт Вища освіта – Польща

Проєкт Визначні місця Львова

Проєкт Мистецтво для життя